Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Společnost Mekra Lang International ČR, spol. s r.o. vznikla v r. 1991 v České Republice jako velkoobchodní dodavatel zpětných zrcadel nákladních automobilů, užitkových vozidel a autobusů. Je součástí nadnárodní společnosti MEKRA Global Mirrors Holding GmbH.

Nyní působí v ČR a SR jako výhradní dodavatel produktů těchto společností:

1. MEKRA Lang GmbH & Co. KG, www.mekra.de

2. MEKRAtronics GmbH, www.mekratronics.de

3. miunske GmbH, www.miunske.com

Společnost MEKRA Lang GmbH & Co. KG se sídlem v SRN patří k největším světovým výrobcům zpětných zrcadel nákladních automobilů, užitkových vozidel a autobusů. Prostřednictvím dceřinných společností v USA, Mexiku, Brazílii, Číně, Jižní Koreji, Turecku, Maďarsku a České republice je aktivní téměř po celém světě. Zákazníky jsou výrobci nákladních automobilů a autobusů zahraničních i tuzemských značek - MERCEDES BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA,  DAF, IVECO,  RENAULT, FORD, AVIA ASHOK LEYLAND MOTORS, TATRA, SOR a další.

MEKRA Lang GmbH & Co. KG je certifikována:

  • DIN EN ISO 9001: 2000
  • ISO/TS 16949: 2002
  • DIN EN ISO 14001

Společnost MEKRAtronics GmbH se sídlem v SRN je 100% dceřinnou společností firmy MEKRA Lang GmbH & Co. KG a je dodavatelem automobilových kamerových systémů se specializací pro nákladní automobily, autobusy, užitková vozidla a obytné automobily.

Společnost miunske GmbH se sídlem v SRN se jako systémový dodavatel specializuje na výrobu a dodávání specifických elektrických a elektronických automobilových dílů, skupin a  modulů - časová relé, impulsová relé, kroková relé, relé stěračů, blikačů a diodové modulové kombinace, konzole řízení, CAN systémů atd.

miunske GmbH je certifikována:

  • DIN EN ISO 9001: 2000
  • DIN EN ISO 14001